Excel Serialization Extras (1.0.0-rc4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Formula
hu: Képlet
