Excel Serialization Extras (1.0.0-rc4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Web services
sv: Webbtjänster
