Excel Serialization Extras (1.0.0-rc5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
