Excel Serialization Extras (1.0.0-rc5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Web services
lv: Web servisi
