Excel Serialization Extras (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Formula
az: Düstur
