Excel Serialization Extras (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Web services
da: Web-services

en: Formula
da: Formel
