Excel Serialization Extras (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
