Excel Serialization Extras (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Formula
ja: 書式
