Excel Serialization Extras (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Web services
lt: Web paslaugos
