Excel Serialization Extras (1.0.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: None
ms: Tiada

en: Center
ms: Tengah

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Web services
ms: Perkhidmatan web
