Excel Serialization Extras (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Web services
pl: Usługi web

en: Formula
pl: Formuła
