Excel Serialization Extras (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
