Excel Serialization Extras (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Formula
tr: Formül
