Excel Serialization Extras (1.0.0-rc5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Center
fr: Centre

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Web services
fr: Services Web

en: Formula
fr: Formule
