Excel Serialization Extras (1.0.0-rc5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Web services
hr: Mrežni servisi
