Excel Serialization Extras (1.0.0-rc5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Center
pt: Central

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Web services
pt: Serviços web

en: Formula
pt: Fórmula
