Excel Serialization Extras (1.0.0-rc5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: None
ru: Нет

en: Center
ru: Центр

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Formula
ru: Формула
