XML Feed Views (1.2.1-beta6) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Custom
ar: مخصّص

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
