XML Feed Views (1.2.1-beta6) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
