XML Feed Views (1.2.1-beta6) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: view
eo: rigardi

en: Reset
eo: Restarigu

en: Custom
eo: Propra

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
