XML Feed Views (1.2.1-beta6) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: view
hu: megtekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Custom
hu: Egyéni

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
