XML Feed Views (1.2.1-beta6) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Custom
jv: Kostum

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
