XML Feed Views (1.2.1-beta6) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: view
oc: veire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Custom
oc: Personalizat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
