XML Feed Views (1.2.2-beta6) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: Custom
he: מותאם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
