XML Feed Views (1.2.3-beta6) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: view
is: skoða

en: Reset
is: Endursetja

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
