XML Feed Views (1.2.3-beta6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा
