XML Feed Views (1.2.3-beta6) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: view
nn: vis

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
