XML Feed Views (1.2.3-beta6) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: view
pl: przeglądaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Custom
pl: Własne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Sample
pl: Próbka

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
