XML Feed Views (1.2.3-beta6) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
