XML Feed Views (1.2.4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: view
nl: weergeven

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
