XML Feed Views (1.2.4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: view
sv: visa

en: Reset
sv: Återställ

en: Custom
sv: Anpassad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
