XML Feed Views (1.2.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
