XML Feed Views (1.2.1-beta6) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: view
de: Ansicht

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend
