XML Feed Views (1.2.4) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
