XML Feed Views (1.2.1-beta6) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: view
lv: skatīt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
