XML Feed Views (1.2.4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
