XML Feed Views (1.2.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: view
ro: afișează

en: Reset
ro: Resetează

en: Custom
ro: Personalizat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
