XML Feed Views (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
