XML Feed Views (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: view
cy: gweld

en: Reset
cy: Ailosod

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
