XML Feed Views (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: view
fr: voir

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Views
fr: Vues

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
