XML Feed Views (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Views
gl: Vistas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
