XML Feed Views (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
