XML Feed Views (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
