XML Feed Views (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: view
ta: பார்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
