XML Feed Views (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: Views
uk: Види

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Sample
uk: Приклад

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
