XML Feed Views (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: view
cs: zobrazit

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
