XML Feed Views (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: view
sk: zobraziť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
