XML Feed Views (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Views
az: Görünüşlər

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
