XML Feed Views (2.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: view
es: vista

en: Reset
es: Restablecer

en: Views
es: Vistas

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Sample
es: Muestra

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
