XML Feed Views (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: Views
fi: Näkymät

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
